Rejestracja główna
+48 58 623 33 60
Poniedziałek - piątek
7:00 - 20:00

Rejestracja rehabilitacja
+48 530 832 621
Telefonicza: wtorek 10:30 - 14:00

Pacjenci z Ukrainy
+48 536 310 310
9:00 - 17:00

Diagnostyka laboratoryjna
Współpracujemy z Laboratorium Medycznym Diagnostyka

Aktualności

Zobacz wszystkie aktualności
ZMIANA

ZMIANA

Godzin oraz dni rejestracji na rehabilitacje
Czytaj więcej
Oferta specjalna - wybielanie nakładkowe

Oferta specjalna - wybielanie nakładkowe

Marzysz o pięknym uśmiechu i białych zębach? Teraz możemy sprawić, że twój sen stanie się rzeczywistością dzięki naszej specjalnej ofercie na wybielanie zębów metodą nakładkową!
Czytaj więcej
Bony upominkowe na rehabilitacje

Bony upominkowe na rehabilitacje

Masz bliską osobę, która potrzebuje wsparcia w procesie rehabilitacji? Mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie! Nasze bony upominkowe na rehabilitację to doskonały prezent dla tych, którzy pragną odzyskać pełną sprawność fizyczną i poczucie komfortu.
Czytaj więcej
Stomatologia zachowawcza
Stomatologia dziecięca
Protetyka stomatologiczna
Ortodoncja
Endodoncja
Rehabilitacja
Wkładki ortopedyczne

Rehabilitacja

W naszym dziale świadczymy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu fizjoterapii. Oferujemy najwyższą jakość usług dzięki wykwalifikowanemu personelowi i nowoczesnej aparaturze. Wykonujemy świadczenia zarówno odpłatne, jak i te refundowane przez Narodowy Fundusz Zdrowia.

Wkładki ortopedyczne

W zależności od ruchu nasza stopy przenoszą obciążenie nawet siedmiokrotnie przekraczające naszą masę ciała. Każda stopa ma 26 kości, które współpracują ze sobą, ale inaczej reagują na obciążenie. Dodaj do tego łuki stopy, które pomagają rozłożyć obciążenie. Wszelkie uderzenia i wstrząsy, które nie są wchłaniane przez stopę, przechodzą przez ciało, wpływając w ten sposób na zdrowie odcinka lędźwiowego, kości, kolan, bioder oraz pleców.

Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza zajmuje się zapobieganiem oraz leczeniem skutków próchnicy. By ocenić stan zęba można wykonać zdjęcie rentgenowskie na miejscu, w naszej pracowni.

Stomatologia zachowawcza

Stomatologia dziecięca

O higienę jamy ustnej trzeba dbać od pierwszych miesięcy życia. Od stanu zdrowia zębów mlecznych w dużym stopniu zależy stan przyszłych zębów stałych dlatego zachęcamy rodziców do przyjścia do nas gdy tylko u dziecka pojawią się pierwsze ząbki czyli między 6-12 miesiącem życia.

 Stomatologia dziecięca

Protetyka stomatologiczna

Zajmuje się uzupełnianiem ubytków zębowych zarówno ze względów zdrowotnych jak i estetycznych.

Obecnie wymagania pacjentów dotyczące estetyki ciągle wzrastają. Pacjenci oczekują uzupełnień, które odtworzą kształt i barwę zębów, a równocześnie spełnią oczekiwania funkcjonalne. Rodzaj protez dobieramy w zależności od ilości i rozmieszczenia braków.

 Protetyka stomatologiczna

Ortodoncja

Wady zgryzu to nie tylko problem estetyczny, ale również poważny problem zdrowotny.

Korekta wad zgryzu odbywa się za pomocą aparatów stałych i ruchomych, które doskonale nadają się do leczenia wad zgryzu u dzieci i dorosłych.

 Ortodoncja

Endodoncja

Dział stomatologii zachowawczej zajmujący się rozpoznawaniem i leczeniem chorób miazgi zęba oraz rozpoznawaniem i leczeniem chorób tkanek okołowierzchołkowych.

Endodoncja

Przychodnia Doktor Krasicki

Nasza przychodnia została założona w 1998 roku przez cenionego śp. Doktora Antoniego Krasickiego. By jak najlepiej zadbać o zdrowie naszych pacjentów, od 23 lat podążamy za innowacjami, szkolimy nasz personel oraz polepszamy jakość świadczonych usług. Oferujemy usługi z zakresu: stomatologii, rehabilitacji, ortodoncji oraz medycyny pracy. Dodatkowo wykonujemy badania środowiskowe oraz profesjonalne wkładki medyczne. Wybrane usługi wykonujemy w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Czytaj więcej
Home - Przychodnia Doktor Krasicki
Home - Przychodnia Doktor Krasicki

23

lata
doświadczenia